Європейським країнам слід прагнути до самостійності, оскільки вони не можуть повністю покладатися на США та НАТО, заявив у ефірі Espreso професор американських студій Скотт Лукас з Університетського коледжу Дубліна.
Джерело: “Еспресо“
За його словами, з 1945 року для Європи нині настав найнебезпечніший час. «Дональд Трамп та багато його радників більше не є союзниками Європи, вони не вбачають у НАТО своїх інтересів і не бажають його розширювати. Нова стратегія безпеки Трампа спрямована на руйнування Європейського Союзу», — зазначив Лукас.
Професор також зауважив, що команда Трампа просуває націоналістичні погляди та теорії змови, нагнітаючи страх, що «білим європейцям» протистоятимуть «не білі», включно з біженцями. Серед прихильників цих ідей — Джей Ді Венс та низка молодих американських політиків, які долучилися до адміністрації президента.
«Не лише Данія б’є на сполох. Зараз говорять, що Європа не може покладатися на США та НАТО. Країнам Європи потрібно стати самодостатніми та захистити європейську культуру у протистоянні зі США», — підсумував Лукас.
















































Обговорення