🇺🇸 Бен Воллес у колонці для The Telegraf жорстко розкритикував президента США Дональда Трампа, зазначивши, що він ніколи не бере на себе відповідальність за провали та швидко зникає, коли його угоди виявляються порожніми.
Джерело: Цензор.НЕТ
⚖️ Воллес пише, що для Трампа Україна була лише “ще однією мінеральною угодою”, без жодної геополітичної чи стратегічної ваги. При цьому путін з самого початку розумів, на чиєму боці Трамп.
🤝 За словами Воллеса, Трамп тиснув на Зеленського, щоб той зустрівся з путіним, але той не приїхав. Внаслідок цього США зараз блокують участь Зеленського в саміті НАТО. Воллес навіть припускає, що Трамп міг поїхати на парад до Дня перемоги в Москві.
🛡️ Ключове питання, на думку ексміністра, – що буде далі. Європі та Україні потрібно готуватися діяти самостійно, адже без США Україна не приречена. Українці добре воюють і мають критично важливу розвідку не лише з Америки.
🌍 Воллес також застерігає, що нова адміністрація США може визнати кордони України, змінені після вторгнення 2014 року, а якщо Трамп визнає Крим російським – це стане тривожним сигналом для Північної Європи.
⚔️ За його словами, путін розширює військову присутність у регіоні, а США нібито втрачають інтерес до Європи. Путін, ймовірно, вважає, що Трамп не ризикне відправити американських солдатів у разі захоплення частини Естонії, Литви чи Фінляндії.
📉 Воллес підкреслює, що великі європейські держави не готові до війни, а фінансування їхніх зусиль недостатнє. Провал переговорів у Стамбулі може стати приводом для Трампа “перегорнути сторінку”, що тільки порадує путіна.
















































Обговорення