Глава Пентагону Ллойд Остін вважає, що розв’язана Росією війна проти України показала, наскільки небезпечним став би світ, якби великі країни могли безкарно вторгатися до своїх менших сусідів.
Джерело: Цензор.НЕТ
Про це він сказав під час виступу на безпековому форумі в Сінгапурі “Діалог Шангрі-Ла”.
“Неспровоковане вторгнення Росії в Україну… показало всім, наскільки небезпечним став би наш світ, якби великі країни могли просто безкарно вторгатися до своїх мирних сусідів”, – сказав Остін.
Він наголосив на важливості дотримання всіма країнами правил мирного співіснування та підкреслив особливу роль у цьому об’єднань держав-однодумців.
“Союзи та партнерства роблять усіх нас сильнішими… Наші спільні цілі чіткі: стримувати агресію та посилювати правила й норми, які підтримують мирний розвиток і запобігають конфліктам”, – зазначив глава Пентагону.
На початку виступу він привітав присутніх у залі міністрів оборони та високих гостей і окремо загадав про українського колегу.
“Один міністр оборони доклав особливих зусиль, аби бути сьогодні тут. Це мій хороший друг Олексій Резніков із України”, – сказав Остін.
Хоча Резнікова на момент виступу не було в залі, за словами Остіна, “присутність українського міністра на цьому форумі нагадує, що не можна бути спокійним, доки Україна не перебуває в безпеці”.
















































Обговорення