У понеділок, 6 серпня, з Маріупольського порту росіяни вивезли чергову партію українського зерна.
Джерело: ПРЯМИЙ
“Чергова партія вкраденого зерна вчора вийшла з Маріупольського порту. Знову – Междуреченськ. Вже навіть не ховається після ідентифікації. Отже. Вчора вийшов, сьогодні вже в Ростові-на-Дону. Менше ніж за добу, але більше за світловий день. Мабуть, через погодні умови – штормове попередження”, – йдеться в повідомленні
Радник міського голови зазначив, що морська лінія Маріуполь-Ростов-на-Дону працює під контролем групи впливу ФСБ лише на вивіз зерна з Донецької області.
“Можливо через це немає інших перевізників. Можливо, через відсутність потужності. Згодом стане зрозуміло”, – додав Андрющенко.
















































Обговорення