Російські окупанти почали будувати лінію оборони навколо Маріуполя. Вони встановлюють протитанкові бетонні “пірамідки” в напрямку Запоріжжя/Херсона, у районі траси між Маріуполем і смт Нікольське, а також у селі Старий Крим.
Джерело: ПРЯМИЙ
Про це на своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
“Навколо Маріуполя окупанти почали будувати лінію оборони. Два мінізаводи з виробництва бетону, які змонтували в Маріуполі, працюють на фронт. Виробляють протитанкові бетонні “пірамідки”, які частково везуть у бік Запоріжжя/Херсона. Частково встановлюють у районі траси між Маріуполем і смт Нікольське. Також значно посилюють напрям з півночі в с. Старий Крим”, — ідеться в дописі.
За словами Андрющенка, попри всі заяви “Росія тут назавжди”, насправді росіяни не мають такого оптимізму.
“Тому, якщо до Харківського контрнаступу вони викопували техніку для фронту, то сьогодні в тренді процес значного укріплення Маріуполя”, — зазначив радник міського голови.
















































Обговорення