Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що синхронна відставка послів США та ЄС у РФ є сигналом, що повернення до попередньої політики Заходу стосовно Москви не буде
Джерело: “Еспресо“
“Посли США та ЄС в Росії залишили свої посади. Синхронно і майже одночасно. Це простий і потужний сигнал – повернення до попередньої політики не буде. Кремль хотів визначати світову геополітику, але став геополітичним непорозумінням. Мати своїми союзниками Північну Корею та Сирію – це все, що залишилося. Китай і далі буде використовувати Росію, але про будь-яке партнерство там не йдеться”, – підкреслив Клімкін.
Він висловив переконання, що обмеження імпорту російських енергоносіїв та їх ціни – нафти, а в перспективі і газу – зламає російську мафію.
“Російські еліти все краще розуміють, наскільки все серйозно. Тому і кажуть все голосніше про переговори. Але повернення до попередньої реальності вже ніколи не буде. Не тільки Захід, а й весь світ має готуватися до перезавантаження російського режиму. Повернення до попередньої дипломатії вже не буде, і будь-які переговори на західних, а ми вже фактично є частиною Заходу, умовах – в цьому і є сигнал синхронного звільнення послів”, – наголосив Клімкін.
















































Обговорення