Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що армія РФ продовжує нарощування військового контингенту в Маріупольському районі, щодня щонайменш 30 вантажівок з живою силою транзитом рухається в Донецькій напрям, здебільше, новомобілізовані з Росії.
Джерело: ПРЯМИЙ
“Прибулі військові частини з Херсонського напряму розквартировано на узбережжі Маріупольського району від с. Урзуф до с. Мелекіне. Найбільша концентрація на ділянці с. Юр’ївка – с. Нова Ялта та с. Б.Коса – с.Мелекіне. Зайнято всі пустуючи пансіонати та бази відпочинку. Прибувають разом з військовою технікою, яку розміщують в місцях дислокації”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що зафіксовано розгортання пункту зв’язку в с. Юр’ївка, розміщення щонайменш 30 танків на території одного з сільгосп підприємств в с. Ялта та розміщення живої сили в с. Мангуш, с. Нікольське, с. Кальчик та в районі станції Асланов біля с. Македонівка.
Задля уникнення фіксації в середні міста окупанти почали рух військових колон на Запор. Область в напрям Гуляйполе здійснюється транзитом через с. Мангуш-Нікольське та з Маріуполя через с. Агробаза – Бердянське – Приазовське.
“Нові підрозділи кадирівців прибули в Маріуполь та сконцентровані в центральному районі. Їх прибуття збіглось з початком роботи нового де-факто гауляйтера – оленівода з Росії, що підтверджує данні про кадирівський контроль над Донецькою областю.
Цілком зростання військових порівняно з вереснем до 10 разів, що вказує на розміщення контингенту близько 10 -15 тис. окупантів по Маріупольському району”, – повідомив Андрющенко.
На мапі позначили червоним місця дислокації, помаранчем – місця побудови укріплень.
















































Обговорення