Колишній президент США Барак Обама заявив, що російська влада Володимира Путіна є більш ізольованою, ніж режим часів СРСР
Джерело: “Еспресо“
Про це Обама сказав у подкасті Pod Save America, повідомляє The Hill.
За словами експрезидента США, він стурбований тим, що лінії зв’язку між Білим домом і Кремлем такі ж слабкі, як були вже впродовж тривалого часу.
“Я думаю, що зараз ми маємо справу з типом російського режиму, який насправді ще більш централізований, ще більш ізольований і закритий. Я думаю, що Путін консолідував процес прийняття рішень до такої міри, якої ми не бачили навіть за радянських часів”, – сказав Обама.
Він додав, що навіть у деякі напружені моменти холодної війни було відчуття, що обидві сторони могли взяти телефон і працювати дипломатичними каналами, за допомогою яких надсилали “чіткі сигнали”.
Водночас Обама зазначив, що США знаходять способи відновити частину зв’язку, яка була втрачена та наголосив, що лінії зв’язку залишаються важливими.
















































Обговорення