Україна отримала від уряду Японії майже 1,3 млрд доларів у рамках проєкту Світового банку PEACE in Ukraine. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Джерело: ПРЯМИЙ
Кошти вже надійшли до держбюджету та будуть спрямовані на соціальні витрати. Це другий транш від Японії в межах механізму Extraordinary Revenue Acceleration for Ukraine, який країни G7 запустили для підтримки України. Загальний обсяг програми становить 50 млрд доларів.
З початку повномасштабної війни Японія надала Україні понад 10,7 млрд доларів бюджетної підтримки, з яких понад 2,7 млрд доларів надано у вигляді грантів.
















































Обговорення