Окупанти зі складу армії РФ застосовують насильство проти новобранців на Сумському напрямку та відбирають у них гроші. Причина – нові контрактники отримують одноразові виплати та вищі зарплати. Про це повідомляє військовий рух українців і кримських татар “Атеш”.
Джерело: OBOZREVATEL
Агенти руху повідомили про конфлікти у підрозділах 80-ї мотострілецької бригади угруповання військ “Північ”. “Поруч служать два типи бійців: ті, хто воює вже давно та має бойовий досвід, і ті, хто тільки підписав контракт. Завдання та позиції одні й ті самі, а гроші абсолютно різні”, – зазначають у “Атеш”.
Нові контрактники отримують одноразові виплати від 1 до 3,5 млн рублів залежно від регіону, тоді як досвідчені солдати таких виплат не мають. Щомісячна зарплата також відрізняється: старі бійці отримують близько 180 тис. рублів, новобранці – 240 тис.
Щоб “вирішити” ситуацію, досвідчені солдати почали бити новачків і забирати у них гроші. Бійки відбуваються прямо у розташуванні, на очах усіх, а командири не втручаються. Коли новобранці звертаються зі скаргами, їм погрожують підвалами та штрафними штурмами.
“Логіка проста: ти цього не заробив. Ще не гідний”, – пояснюють у “Атеш”.
















































Обговорення