Українські війська ведуть важкі бої, звільняючи рідну землю від окупантів.
Джерело: Цензор.НЕТ
Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи зустріч у форматі “Рамштайн”.
“Український контрнаступ продовжує демонструвати сталий прогрес”, – заявив він.
Остін зазначив, що українські війська ведуть важкі бої, звільняючи суверенні території від російських загарбників і прориваючи потужні лінії оборони армії агресора. Глава Пентагону при цьому наголосив на ролі партнерів, зокрема членів Контактної групи, в успіхах ЗСУ та запевнив, що допомога буде тривати так довго, як буде потрібно, а в довгостроковій перспективі слугуватиме зміцненню української армії.
“Не треба робити помилки: ми будемо стояти на боці українців”, – запевнив міністр оборони США.
За його словами, історія покаже весь провал путінської безглуздої та жорсткої, імперської, неспровокованої агресії на мирного сусіда. Україна воює за справедливу мету, а тому має волю та силу перемогти Кремль, підкреслив Остін. Він зауважив, що президент РФ Володимир Путін намагався деморалізувати українців, а в результаті деморалізував власних військових. Кремль ізолював себе від світу та залишився із собі подібними – такими країнами, як Іран і Північна Корея, підкреслив він.
















































Обговорення