Сьогодні, 15 вересня, місто Кривий Ріг на Дніпропетровщині знову зазнало ракетного удару з боку російських окупантів.
Джерело: ПРЯМИЙ
Про це повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
“Кривий Ріг – ракетний удар. Залишайтеся в укриттях”, – написав він у Telegram.
Він також закликав громадян “нічого не знімати та не викладати у соцмережі”.
“Влучання в промислове підприємство. Руйнування серйозні, детальні наслідки уточнюються. Попередньо – без втрат”, – додав згодом Вілкул.
