Загроза наступу з Білорусі була, є і буде. Бо територію Білорусі Росія використовувала з перших днів повномасштабної агресії та завдавала ударів звідти.
Джерело: Gazeta.UA
Останнім часом помітно, що РФ нарощує сили в цьому напрямку, заявив під час брифінгу 16 серпня речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. передає Gazeta.ua.
ЗСУ постійно спостерігають переміщення військ, перевезення боєкомплектів, як ракет і “Іскандерів”, так і інших.
“Це відбувається не сьогодні й не вчора. Це відбувається завжди. Якщо прилітає Іл-76 на один з аеродромів Білорусі, зрозуміло, що він перевозить озброєння. Є певні дані розвідки, і у відкритих джерелах є інформація, що противник нарощує свої сили на білоруській території. Це й політичний складник – погрожувати Заходу на західних кордонах цієї держави. А також погрожувати Україні”, – каже він.
Є певна загроза наступу з Білорусі.
“Територію Білорусі Росія використовувала з перших днів повномасштабної агресії та завдавала ударів звідти. Тому треба, безумовно, готуватися, маємо різну інформацію від ГУР. Та й інші служби мають певну інформацію щодо цих переміщень. У нас скоро велике свято – День Незалежності. Зрозуміло, що противник завжди використовує такі дати для “вітань”. Ми мусимо бути готові до цього”, – додав речник.
