Російські окупанти намагаються встановити повний контроль над територією Донецької області й утримати захоплені райони Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.
Джерело: Gazeta.UA
Ворог продовжує завдавати авіаційних і ракетних ударів по військових і цивільних об’єктах на території нашої держави. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.
“На Волинському й Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін. Підрозділи збройних сил Республіки Білорусь посилюють охорону ділянки білорусько-українського кордону в Брестській і Гомельській областях”, – ідеться в повідомленні.
У Генштабі наголосили, що загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору Республіки Білорусь зберігається.
На Сіверському напрямку противник утримує окремі підрозділи збройних сил РФ у прикордонних районах Брянської і Курської областей. Ворог здійснив обстріли з мінометів і ствольної артилерії районів населених пунктів Кам’янська Слобода, Залізний міст, Сеньківка Чернігівської області й Старикове Сумської області.
На Слобожанському напрямку противник продовжує ведення бойових дій з метою утримання раніше зайнятих районів.
На Харківському напрямку ворог здійснив обстріли із застосуванням озброєння танків, ствольної та реактивної артилерії обʼєктів у районах населених пунктів Уди, Соснівка, Великі Проходи, Питомник, Руська Лозова, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Старий Салтів і Пришиб.
