Російські газопроводи – це зброя у гібридній війні.
Джерело: Цензор.НЕТ
“Перш за все, ми повинні покласти край самообману, що ми коли-небудь отримували дешевий газ з Росії. Можливо, ми заплатили не великими грошима, а нашою безпекою та незалежністю. І за це українці заплатили тисячами своїх життів. Рахунок прийшов із запізненням, але тим драматичніше”, – наголосила міністр.
За словами Бербок, російські газопроводи – це вже не звичайні трубопроводи, а зброя у гібридній війні.
“Якщо Путін не здійснює поставки через “Північний потік-1”, чому він повинен здійснювати поставки через “Північний потік-2”? “Північним потоком-1″ надходить недостатньо газу, не тому що трубопровід зламаний, а тому, що Путін цього не хоче”, – додала глава МЗС ФРН.
