🗳️ Кандидат у президенти Польщі Рафал Тшасковський, який програв у другому турі виборів 1 червня, подякував громадянам за підтримку.
Джерело: “Еспресо“
💬 «ДЯКУЮ за кожен голос. Я боровся за те, щоб ми разом побудували сильну, безпечну, чесну Польщу. Сучасну Польщу, де кожен зможе реалізувати свої цілі та прагнення. Дякую всім, хто проголосував за таку Польщу. Дякую за вашу присутність на мітингах. За всі добрі слова. За всі спільні фотографії, рукостискання, вигуки підтримки. За кожен вивішений банер, за кожен плакат. Дякую, що повірили в мене і проголосували за мене в неділю», — написав Тшасковський у себе в Х.
😔 Політик зазначив, що йому шкода, що не вдалося переконати більшість виборців підтримати його бачення майбутнього Польщі.
🤝 Водночас Тшасковський привітав Кароля Навроцького з перемогою на президентських виборах і звернувся до нього з важливим посланням.
⚠️ «Ця перемога — це зобов’язання, особливо в такі складні часи. Особливо з таким близьким результатом. Будь ласка, пам’ятайте це», — наголосив він.
















































Обговорення