🛢️ США планують захопити десятки танкерів із нафтою

💰 США розширили санкції проти Ірану, під обмеження потрапили криптовалютні біржі

Влада Сполучених Штатів звернулася до судів із запитами на ордери для арешту десятків нафтових танкерів, які перевозять венесуельську нафту. Вашингтон розглядає не лише вилучення самих суден, а й конфіскацію їхніх вантажів, повідомляють джерела Reuters.

Джерело: Gazeta.UA

Точна кількість звернень до американських судів і число вже схвалених ордерів не розголошуються. Водночас ідеться про десятки таких справ. Раніше уряд США, зокрема за рішеннями судів у Вашингтоні (округ Колумбія), отримував дозволи на конфіскацію майна та вилучав нафтові танкери.

За останні тижні Збройні сили США та Берегова охорона в міжнародних водах затримали п’ять суден, що транспортували нафту з Венесуели.

Перехоплені танкери або перебували під санкціями США, або належали до так званого тіньового флоту — нерегульованих суден, які приховують походження для перевезення нафти з Ірану, Росії та Венесуели.

У Вашингтоні заявляють про намір вилучати саме судна, тоді як раніше правоохоронні органи обмежувалися конфіскацією нафтового вантажу.

За даними Reuters, дії США щодо вилучення суден тимчасово призупинені з п’ятниці, однак можуть бути відновлені щодо танкерів і вантажів, які не мають дозволу американської сторони.

Exit mobile version