Велику колону російської техніки помітили у Маріуполі. Техніка та жива сила окупантів прямувала у напрямку Бердянська.
Джерело: Цензор.НЕТ
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
“Зафіксовано щонайменш дві колони по 30 одиниць протягом неділі з Новоазовського напряму в бік Мангуш/Бердянськ. Вантажівки з БК та причепленими гарматами класу “Рапіра”, паливозаправники та автобуси з поки живою силою”, – йдеться в повідомленні.
Андрющенко зазначає, що це найбільше відкрите переміщення за останні місяці з початку літа.
“Наразі встановлюємо, це поповнення таборів підготовки замість особового складу, який минулого тижня було перекинуто на Бердянський та Маріупольські напрями, чи пряме поповнення на лінії фронту в Запорізькій області”, – додав Андрющенко.
