У Москві заявили, що масованою атакою 8 липня помстилися Україні за удари по об’єктах енергетики у Росії.
Джерело: Букви
“Вранці у відповідь на спроби завдання збитків об’єктам російської енергетики та економіки завдано групового удару по об’єктах військової промисловості України та авіаційних баз ЗСУ, мети удару досягнуто”, – заявили у військовому відомстві.
Як і завжди, росіяни заявили, що усі руйнування в Києві, Кривому розі та інших містах спричинені не їхніми прицільними ударами, а роботою української ППО. Вони звинуватили Україну в тому, що вона “влаштовує істерики”, щоб продовжити війну.
Скриншот: міноборони РФ
