“Сувора реальність”: в Австрії та Естонії відреагували на російську провокацію на Запорізькій АЕС

⚠️ РФ легалізує окупацію Запорізької АЕС та готує підключення до своєї енергосистеми

Канцлер Австрії Карл Негаммер та глава МЗС Естонії Маргус Цахкнана відреагували по провокацію росіян на Запорізькій АЕС.

Джерело: ПРЯМИЙ

Австрійський посадовець після російської провокації закликав до деескалації та проведення переговорів.

“Атаки на об’єкти ядерної інфраструктури є надзвичайно небезпечними та призводять до ескалації ситуації. Сьогоднішній інцидент на Запорізькій атомній електростанції підкреслює важливу роль МАГАТЕ та необхідність продовження діалогу, розпочатого на мирному саміті в Бюргенштоці. Деескалація та переговори необхідні”, – наголосив Негаммер.

Згодом міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкнана заявив, що загроза аварії на Запорізькій АЕС буде існувати постійно, доки Україна не відновить контроль над станцією і свою територіальну цілісність.

“Допоки не буде відновлено територіальну цілісність України та Україна не відновить контроль над Запорізькою атомною електростанцією – найбільшим ядерним об’єктом у Європі – постійні залякування та високий ризик ядерної аварії залишатимуться суворою реальністю”, – сказав він.

Exit mobile version