США бачать закінчення війни поразкою РФ, а Китай хоче закінчення внічию

Китай готовий бути партнером і другом США, - Сі Цзіньпін

Аналітик Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Їжак вважає, що фактор Ірану буде обговорюватися між Байденом та Сі Цзіньпіном у контексті умов закінчення війни в Україні

Джерело: “Еспресо

“У США та Китаю різні погляди, як закінчувати війну в Україні. Для США очевидно, що Росія має програти війну. Китай хоче, щоб війна закінчилася внічию для Росії”, – зазначив Їжак.

За словами аналітика, Байден та Сі Цзіньпін будуть обговорювати те, як не допустити початку нової війни протягом століття.

“Запаси зброї на цю війну вже використані й далі світ стає перед питанням: як розподіляти ресурси – на нове економічне зростання, чи на підготовку до нової війни”, – пояснив Їжак.

Exit mobile version