Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупанти активізували рух через місто з Бердянського напрямку
Джерело: “Еспресо“
“Я сподіваюсь, що всі звернули увагу на те, що Генштаб ЗСУ вперше прокоментував ситуацію на Бердянському напрямку. Повірте, що для будь-якої людини, яка відстежує що відбувається в Маріуполі це дуже хороші новини. Цього достатньо для подальшого оптимізму. До того ж сьогодні ми спостерігаємо активізацію руху окупантів через Маріуполь з Бердянська, а не навпаки. Поки що ми намагаємось дізнатись, куди вони рухаються. Однак такі новини дають нам стриманий оптимізм щодо звільнення наших територій”, – пояснив Андрющенко.
