Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заперечив будь-які плани Мінська та Москви щодо захоплення Чорнобильської атомної електростанції, назвавши інформацію про це “фейками”. Під час зустрічі з генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі у Мінську Лукашенко наголосив, що Білорусь робитиме все можливе для забезпечення ядерної безпеки в регіоні.
Джерело: Цензор.НЕТ
Лукашенко висловив здивування щодо чуток про нібито плани захоплення ЧАЕС, заявивши, що ці “вкиди” походять з України. Він нагадав про наслідки аварії на Чорнобильській станції для Білорусі, зазначивши, що країна вже “натерпілася” через цю катастрофу.
“Ми навіть не могли уявити, що доведеться захоплювати Чорнобильську станцію і нести за неї відповідальність. Це повна дурість”, – заявив Лукашенко, підкресливши, що і Білорусь, і Росія не мають жодного інтересу у подібних діях.
