Глава Пентагону попереджав Шойгу про відповідальність за застосування ядерної зброї

Міністр оборони США перебуває в «хорошому стані» й приступив до своїх обов’язків

Глава Пентагону Ллойд Остін попереджав міністра оборони Сергія Шойгу про наслідки використання ядерної зброї.

Джерело: Gazeta.UA

Він додав, що рішення про застосування ядерної зброї ухвалює лише президент Росії Володимир Путін. Про це повідомляє CNN.

“Путіна ніщо не стримує. Як він ухвалив безвідповідальне рішення про вторгнення в Україну, так він може ухвалити й ще одне рішення. Але зараз я не бачу нічого, що б дало мені підстави вважати, що він ухвалив таке рішення”, – сказав Остін.

У привітних розмовах він попереджав Шойгу.

“Це брязкання ядерною зброєю – це не те, що ми очікували б почути від лідерів великих країн, які володіють ядерним потенціалом”, – додав глава Пентагону.

Exit mobile version