Прем’єр-міністри Чехії та Словаччини в 54-ту річницю радянського вторгнення до Чехословаччини закликали допомагати Україні.
Джерело: Цензор.НЕТ
Петр Фіала та Едуард Геґер в 54-ту річницю вторгнення військ Варшавського договору в Чехословаччину і придушення “Празької весни” заявили, що сьогодні, коли російські танки йдуть по українській землі, як ніколи важливо пам’ятати про серпень 1968-го і всіма силами допомагати Україні.
“Підтримуючи Україну, ми підтримуємо власну безпеку. Ми не хочемо, щоб Росія стала нашою сусідкою”, – сказав словацький прем’єр Едуард Геґер.
“Пам’ятаючи історію, ми вчимося на ній, щоб вона вже ніколи не змогла повторитися”, – додав прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала.
